Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru patří mezi nejžádanější nábytkové systémy. Jejich velkou výhodou je individuální provedení podle konkrétních potřeb a dispozic prostoru.

Vestavěné skříně na míru nabízejí velkou variabilitu a najdou své uplatnění v jakémkoli prostoru bytu nebo bytového domu, kanceláří, hotelů, zdravotnických zařízení apod.

Nabízíme vestavěné skříně na míru s širokou nabídkou materiálového provedení, příslušenství a doplňků přesně v designu vašeho interiéru.

 

Skříně na míru

Vestavěné skříně pro náš prostor

Přibližně polovinu věcí, které jsou součástí našeho bydlení ukládáme do skříní různého typu. Navrhujeme skříně na míru, které Vám uspoří místo a zlepší přehled díky vnitřnímu uspořádání skříňové vestavby. U vestavěných skříní na rozdíl od klasických si zvolíte délku, hloubku i výšku a způsob otevírání dveří.
Vestavným skříním nevadí zkosené stěny, nerovné zdi, výklenky apod., a velmi účelně vyplní jakýkoli prostor. Můžete je použít i k rozdělení místnosti na dvě části, nebo slouží pro uschování domácí pracovny, sklápěcí postele atd.

 

 

Vestavěné skříně a design na míru

Skříně na míru v individuálním stylu

Mezi přínosy vestavěných skříní patří také jejich individuální designové provedení podle stylu každého člověka. Vzhledem k velmi velkému množství materiálových kombinací a barev lze novou vestavěnou skříň velmi jednoduše sladit se stávajícím interiérem. Kromě toho, že Vám vyrobíme skříň na milimetr přesně v každém rozměru, nabídneme Vám výběr z více než 80 barevných dekorů.
Dveře vestavěné skříně jsou částí, která je nejvíce viditelná a významně přispívají k vytvoření celkového dojmu, neboť plní také dekorativní funkci. Výplně dveří dodáváme ze standardních, ale i exotických materiálů včetně jejich různých kombinací.

 

Vestavné skříně a příslušenství 

Dokonalé využítí prostoru skříně na míru

Doplňky a příslušenství pro vestavěné skříně umožňují velmi efektivně využít vnitřní prostor pro ukládání. Nabízíme různé ukládací prvky a zařízení, které zlepšují uspořádání věcí a přispívají také k jejich rychlejší dostupnosti.
Je skutečné potěšení nahlédnout do vnitřního uspořádání vestavěné skříně s individuálně navrženým úložným systémem a s vhodnými doplňky. Výška zásuvek a polic je přizpůsobena konkrétním potřebám. Pevné tyče na ramínka doplňují výsuvné a sklopné tyče. Výsuvné jsou také police, kalhotovníky, kravatníky nebo žehlící prkno. Mezi zvláštní doplněk patří držák na vysavač.

 

 

 

 


Kontakt

Martin Vlček

Liberec, Praha

+420 604 834 661


     

Odborná montáž kuchyní všech značek a ostatního nábytku.

www.montaze-nabytku.eu